mazury noclegi, jazdy konne na mazurach, hotel mazury, tanie pokoje
Potrzebujesz pomocy?
Wyślij e-mail lub otwórz kontakt
Poznaj Saskowe Pierwsze Kroki
Zadzwoń +48 532 678 858

Wielkanoc
3 noclegi

2 ostatnie pokoje - zapraszamy do rezerwacji ;)

Wielkanoc to czas odrodzenia: przyroda zaczyna się budzić z zimowego snu rozkwita całą paletą barw, a słońce grzeje coraz mocniej, dni stają się cieplejsze i dłuższe. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do przeżywania tego wyjątkowego czasu niż nasza maleńka wioska na Mazurach, pośród lasów, nad brzegiem jeziora.

U nas oznaki wiosny dostrzeżesz na każdym kroku i prawdziwie odpoczniesz bez radia, telewizora i telefonu, słuchając śpiewu ptaków i rżenia koni.

Wielkanoc na Mazurach, w Sasku Małym, jest tradycyjna - w piątek wszyscy wspólnie malujemy i ozdabiamy pisanki, w sobotę przy wiejskiej kapliczce święcimy pokarmy w koszyczkach, a w niedzielę wspólnie zasiadamy do uroczystego, obfitego i przepysznego śniadania, po którym nasi najmłodsi goście poszukują zagubionych jajek, a w poniedziałek urządzamy prawdziwego, wiejskiego Dyngusa. Rzetelne oblanie wodą ma według tradycji zapewnić powodzenie na cały rok, więc zdecydowanie warto wziąć w nim udział.

Tradycja przy stole

Oczywiście tradycyjne polskie święta, to nie tylko śniadanie – przez całe święta nasza regionalna kuchnia serwuje uroczyste menu, w którym znajdują się własnego wyrobu wędzone szynki i kiełbasy, pieczone mięsa i pasztety, a także doskonałe wypieki, w tym najlepsza pascha, specjalność naszej gospodyni.

Noclegi zapewniamy w stylowych, przytulnych pokojach i komfortowo urządzonych apartamentach.

Do tradycyjnych świąt, pysznej kuchni, możliwości aktywnego spędzania czasu i wygodnych noclegów dokładamy w pakiecie wspaniałą, życzliwą i rodzinną atmosferę. Zapraszamy do celebrowania tego szczególnego czasu z rodziną, w Sasku na Mazurach , z dala od zgiełku miasta, pośród wspaniałej przyrody otaczającej nasz pensjonat.

od795

29.03 - 01.04

  • 3 noclegi
  • całodzienne wyżywienie
  • wspólne ozdabianie jajek (piątek)
  • święcenie pokarmów przy wiejskiej kapliczce (sobota)
  • wspólne uroczyste śniadanie wielkanocne (niedziela)
  • dla najmłodszych poszukiwanie zagubionych jajek (niedziela)
  • tradycyjny śmingus dyngus (poniedziałek)

Jak rezerwować?

Rezerwacji możesz dokonać wysyłając e-mail na adres sasek@sasek.pl.
Jeżeli jednak chcesz bardziej szczegółową wycenę skorzystaj z formularza Mój Nocleg.
Na szybkie pytania odpowiemy telefonicznie.