mazury noclegi, jazdy konne na mazurach, hotel mazury, tanie pokoje
Potrzebujesz pomocy?
Wyślij e-mail lub otwórz kontakt
Poznaj Saskowe Pierwsze Kroki
Zadzwoń +48 532 678 858

Weekend w siodle
2 noclegi

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę w siodle w pensjonacie Sasek! Nasza malownicza mazurska wieś ukrywa prawdziwy skarb - piękną stadninę koni, gdzie możesz poznać niesamowity świat jeździectwa.

"Jeździectwo to sztuka, w której serce człowieka spotyka się z pięknem konia."

Mazurskie tereny otaczające naszą wieś są wręcz stworzone do rozkoszowania się ciszą i spokojem natury. Najlepiej delektować się pięknem i spokojem z końskim towarzyszem, z wysokości jego grzbietu. Zawitaj do naszej stajni i rozkoszuj się wspaniałymi widokami podczas przejażdżek przez malownicze lasy, urokliwe łąki i nad jezioro.

Nie rozpocząłeś jeszcze swojej jeździeckiej przygody i wyjazdy konno do lasu pozostają na razie w sferze Twoich marzeń? Pomożemy Ci je spełnić – w naszej stajni czekają nie tylko piękne, ale przede wszystkim spokojne, cierpliwe i wyrozumiałe konie, które za głaskanie i marchewkę wprowadzą Cię do swojego świata i sprawią, że zechcesz tam zagościć na dłużej.

Nasi instruktorzy to prawdziwi pasjonaci i uwielbiają tą pasją dzielić się z innymi dlatego każdemu, niezależnie od poziomu jeździeckich umiejętności, potrafią udzielić przydatnych rad. Początkujących nauczą, jak utrzymać się w siodle, a zaawansowanym pokażą, jak jeździć, żeby dla konia to również była przyjemność.

A po jeździe...

Wysiłek fizyczny wzmaga apetyt i tu wkracza na scenę nasza kuchnia - domowa, regionalna, z lokalnych produktów, pyszna po prostu. Przyjemność jedzenia dodatkowo spotęguje fakt, że w pogodne dni można zjeść na tarasie, z przepięknym widokiem na jezioro. Kawa w tym miejscu również smakuje bosko, zwłaszcza z pysznym ciastem, które serwujemy po obiedzie.

Wieczory w zależności od pory roku możesz spędzić na tarasie, nad jeziorem albo przy płonącym kominku, z książką, na rozmowach z innymi pasjonatami koni lub przy planszówkach. Na pewno nie możesz spędzić ich przed telewizorem, bo w całym obiekcie nie ma ani jednego.

Czas na sen!

Mieszkasz w mieście, gdzie uliczne światła nie gasną przez całą noc, a hałas samochodów w nocy tylko nieznacznie maleje? U nas przekonasz się, jak dobrze można spać, kiedy na zewnątrz jest naprawdę ciemno i cicho. Mieszkasz na wsi i jesteś przyzwyczajony do ciszy i spokoju?

U nas wyśpisz się jak w domu.

Dobrze wiemy, że na spokojny, prawdziwie relaksujący sen wpływa również wystrój wnętrza – harmonijny, przytulny i dopasowany do indywidualnych upodobań. Dlatego oferujemy noclegi w stylowo urządzonych pokojach albo nowoczesnych komfortowych apartamentach – tak, aby każdy mógł u nas znaleźć swoje ulubione miejsce.

Jeśli chcesz zapewnić sobie końską dawkę przygody i odpocząć w otoczeniu natury czekamy właśnie na Ciebie.

od640

W pakiecie znajdziesz

  • 2 noclegi
  • całodzienne wyżywienie
  • 2 jazdy z instruktorem (sobota)
  • 1 jazda z instruktorem (niedziela)
  • opieka instruktora
  • samodzielne przygotowanie konia do jazdy (pod okiem instruktora)
  • możliwość zakupu jazd konnych lub karnetów

Jak rezerwować?

Rezerwacji możesz dokonać drogą on-line. Jeżeli jednak chcesz otrzymać indywidualną ofertę skorzystaj z formularz Mój Nocleg. Na szybkie pytania odpowiemy telefonicznie lub poprzez e-mail.