mazury noclegi, jazdy konne na mazurach, hotel mazury, tanie pokoje
Potrzebujesz pomocy?
Wyślij e-mail lub otwórz kontakt
Poznaj Saskowe Pierwsze Kroki
Zadzwoń +48 532 678 858

Oferta dla firm

Zapraszamy do naszego unikalnego pensjonatu Sasek na Mazurach, który oferuje niezwykłe możliwości dla firm poszukujących doskonałego miejsca na organizację wyjazdów integracyjnych lub innych wydarzeń biznesowych.

Nasza lokalizacja jest niezrównana. Otaczający nas las oraz dostęp do plaży i jeziora tworzą rajski zakątek, w którym można cieszyć się spokojem i harmonią z naturą. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną odetchnąć od miejskiego zgiełku i poczuć siłę natury.Można się tu doskonale zregenerować po ciężkiej pracy, zorganizować wyjazd integracyjny, imprezę firmową lub szkolenie z dodatkowymi atrakcjami.

W naszym pensjonacie oferujemy 60 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach i komfortowych apartamentach. Nasza kuchnia serwuje pyszne, domowe posiłki przygotowane z lokalnych produktów. Śniadanie i kolację podajemy w formie szwedzkiego stołu, a obiad w wazach i na półmiskach. Na zamówienie przygotowujemy również: kolację przy ognisku, uroczysty obiad czy kolację lub obiad w plenerze.

Posiłek na świeżym powietrzu może być zaserwowany w wersji turystycznej (mamy prawdziwą, wojskową kuchnię polową) lub eleganckiej, podany na porcelanie. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z klientem.

Na terenie pensjonatu mamy dwa miejsca na ognisko – jedno w zacisznym podwórku, pozwalające na zorganizowanie wieczoru przy ogniu nawet w gorszą pogodę i drugie nad samym brzegiem jeziora, gdzie poza pięknym widokiem na zachód słońca można się również cieszyć doborowym towarzystwem pasących się obok koni. Ognisko czy plenerowy posiłek możemy również podać na którejś z naszych łąk, w otoczeniu lasu lub pól.

Na posiłek w plenerze można w zależności od zamówienia dojść, dojechać rowerami, wozem drabiniastym albo skorzystać z naszej wyjątkowej atrakcji – przejazdu samochodem wojskowym marki Kraz, oryginalnie służącym w wojsku do przewozu rakiet. Jednorazowo na tym pancernym samochodzie może przejechać do 40 osób.

500 hektarów naszych własnych gruntów, łąk i lasów, z których część położona jest nad samym brzegiem jeziora, a inna część nad rzeką stwarzają prawie nieograniczone możliwości zorganizowania atrakcji plenerowych: survival, nocleg pod gwiazdami, możliwość wystartowania i wylądowania balonu czy helikoptera, podchody, poszukiwanie skarbu, postawienie kolejki tyrolskiej, spływ kajakowy rzeką Sawicą, czy pływanie kajakami po jeziorze.

Tak naprawdę ograniczy Was tylko własna wyobraźnia.

Do celów szkoleniowo – konferencyjnych możemy udostępnić trzy sale wykładowe z węzłem sanitarnym i serwisem kawowym (ciasto do kawy też zawsze się znajdzie), wyposażone w rzutnik i ekran, z dostępem do internetu. Dodatkową atrakcją jest również możliwość przeprowadzenia szkolenia na świeżym powietrzu, na naszej łące nad jeziorem.
Dysponujemy krytą halą o imponującej powierzchni 1200 m2, wyposażoną w toalety, która na co dzień wykorzystywana jest do celów jeździeckich. To idealne miejsce, które można wykorzystać do pokazów i imprez - mieliśmy już mecze siatkówki, wystawy, koncerty i wesela, a nawet wielką halę noclegową dla wojska. Dodatkowe możliwości wykorzystania hali stwarza widownia i antresola, na której można odpocząć lub obserwować z niej to, co dzieje się na placu.

Halę można wykorzystać planowo do zorganizowania firmowego iventu lub wykorzystać ją jako zabezpieczenie zaplanowanej imprezy plenerowej na wypadek brzydkiej pogody. Większość plenerowych atrakcji zamówionych przez naszych gości (z oczywistym wyjątkiem lotów balonem czy helikopterem) jesteśmy w stanie przenieść pod dach.

Mamy własną stadninę koni, więc oferujemy również atrakcje związane z jeździectwem: nauka jazdy wierzchem, spacery do lasu w siodle lub bryczce, kuligi zimą przy sprzyjającej pogodzie. Zimą można u nas uprawiać skiring lub pojeździć na łyżwach po 320 ha lodowiska (nasze jezioro zamarza : -))

Nasz pensjonat to miejsce gdzie natura współgra z biznesem, a pobyt w nim zapewni niezapomniane wrażenia.

Interesujące mogą być również pokazy pracy z koniem z ziemi, co ciekawe zwłaszcza dla menagerów i pracowników zajmujących stanowiska kierownicze – praca z koniem z ziemi i budowanie relacji człowiek – zwierzę w bardzo prosty sposób daje się przełożyć na międzyludzkie relacje zawodowe. Obserwowanie takiej pracy i działających mechanizmów może być zatem ciekawym doświadczeniem rozwijającym umiejętności zarządzania.

Nieskończone możliwości i 120% mocy!

Posiadamy do dyspozycji:

  • 60 miejsc noclegowych w pensjonacie i dwóch oddzielnych budynkach z apartamentami wraz z pełnym wyżywieniem przygotowywanym na miejscu
  • 3 sale do organizacji spotkań firmowych i szkoleń
  • własną stadninę koni z możliwością nauki dla osób w każdym wieku, wyjazdami w teren, pławieniem koni
  • krytą halę o powierzchni 1200 m2 do wielu zastosowań
  • 7 ha łąk bezpośrednio nad jeziorem
  • 500 ha własnych gruntów (w tym 80 ha lasów)
  • możliwość organizacji wycieczek rowerowych, spływów kajakowych, przejazdów bryczką, kuligów, skiring’u, jazdy ciągnikami
  • możliwość zorganizowania kolacji przy ognisku czy posiłku w plenerze
  • funkcjonujące gospodarstwo rolne z bogatym parkiem maszyn - ciągniki John Deere, Fendt
  • transporter „Kraz” do organizacji efektownych przejazdów dla 40 osób (stosowany oryginalnie do przewozu rakiet)

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Oferty dla Twojej firmy przygotowujemy indywidualnie z najwyższą dbałością o wszystkie szczegóły.

Po pełnym atrakcji dniu chłodny wieczór można spędzić przy płonącym kominku w jednej z naszych trzech sal kominkowych lub w zacisznej, przytulnej biblioteczce sięgając przy okazji po coś do czytania. W te cieplejsze można wybrać taras z widokiem na jezioro.

Do wyjątkowych atrakcji należy nocne kino pod gwiazdami, które pozwala na połączenie mocnych wrażeń z ekranu z chyba jeszcze mocniejszymi, płynącymi wprost z natury.

Oferujemy również wieczorne ogniska oraz, które sprawią, że wieczory spędzone u nas będą magiczne i pełne niesamowitych wrażeń. Zapewniamy dostęp do kajaków oraz organizację wycieczek rowerowych i spływów kajakowych.

Zapraszamy do Sasku cały rok.

Dla "powietrznych" gości umożliwiamy na naszym terenie lądowanie śmigłowcami, a pobliskie lotnisko (9 km od naszego pensjonatu) umożliwia lądowanie samolotom turystycznym. Lotnisko w Szymanach oferuje również rejsowe loty z wielu miejsc w kraju i zza granicy.
Na dużym, funkcjonującym gospodarstwie umożliwimy Państwu pracę maszynami rolniczymi (ciągniki John Deere i Fendt), na przykład zgrabianie i belowanie siana, zbieranie balotów z pola czy ugniatanie trawy w silosie. Można również doświadczyć wiejskiego życia w pracy ze zwierzętami: dojenie krów, czy pojenie cielaków albo ścielenie w oborze.

Amatorom naprawdę mocnych wrażeń proponujemy przeganianie zwierząt na pastwisku (krowy i konie). Nasze gospodarstwo stwarza niezwykłą okazję do zanurzenia się we wiejskim życiu i zyskania doświadczeń zupełnie odmiennych niż te, które są na co dzień udziałem Państwa pracowników.