mazury noclegi, jazdy konne na mazurach, hotel mazury, tanie pokoje
Potrzebujesz pomocy?
Wyślij e-mail lub otwórz kontakt
Poznaj Saskowe Pierwsze Kroki
Zadzwoń +48 532 678 858

Sylwester 2023
3 noclegi

Czy wiesz już gdzie powitasz Nowy Rok?

Jeśli jeszcze nie masz planów zarezerwuj sobie magicznego Sylwestra w Sasku Małym na Mazurach. Wiemy, jak sprawić, by tegoroczne powitanie Nowego Roku 2024 okazało się przeżyciem wartym wspominania przez cały następny rok, a może nawet dłużej...

Sylwestrowy wieczór zaczynamy od spaceru po lesie, który za sprawą ognia z płonących pochodni zamienia się w tajemniczą wyprawę „w nieznane”. Celem wędrówki jest uroczysko, na którym płonie już ogień i czeka pyszne jedzenie i nasz słynny bocian. (Ci, którzy już kiedyś byli wiedzą, że warto było).
Jemy, pijemy i śpiewamy, a ciemność lasu, płonące ognisko i nasze świetne humory tworzą niezapomnianą atmosferę.

Śniegu niestety nie potrafimy zamówić (jeszcze, ale cały czas nad tym pracujemy)!

O północy tradycyjnie witamy Nowy Rok lampką szampana.

Resztę nocy, do białego rana spędzamy na tańcach... a jak ktoś chce to i swawolach. W strojach swobodnych, eleganckich, w przebraniach (w zależności od upodobań) i przy jak zwykle u nas suto zastawionym stole, na którym przeważają własne wyroby.

Jeśli chcesz spędzić Sylwestra nietypowo, w harmonii z naturą (bez fajerwerków) i bawić się do rana w doskonałej atmosferze - Zapraszamy!

W noworoczny poranek, po aktywnej nocy zapraszamy na późne śniadanie, które każdego postawi na nogi, a później już jest do wyboru:
  • Aktywnie (dla chętnych i jeżdżących konno) – jazda w teren dla sprawdzenia czy świat w Nowym Roku wygląda jakoś inaczej. Powiew wiatru we włosach i radosny galop po lesie z pewnością wywoła uśmiech na każdej twarzy. Dla chętnych i niejeżdżących spacer po lesie, albo nad jeziorem w tym samym celu.
  • Leniwie – przy kominku, ciasteczku, kubku zimowej herbaty albo kieliszku czegoś mocniejszego.
Młode pokolenie po śniadaniu zabieramy na grę terenową (oczywiście jak pogoda pozwoli)

Nowy Rok to czas na kolejne wyzwania, nowe nadzieje i przeżycia. Zapewnimy Ci moc atrakcji oraz specjały naszej kuchni, Ty musisz tylko do nas przyjechać i bawić się jak najlepiej.

od890

W pakiecie znajdziesz

  • 3 noclegi
  • całodzienne wyżywienie
  • menu sylwestrowe
  • ognisko i pożegnanie starego roku w lesie
  • powitanie nowego roku
  • kulig jeśli pogoda dopisze

Jak rezerwować?

Rezerwacji możesz dokonać drogą on-line. Jeżeli jednak chcesz otrzymać indywidualną ofertę skorzystaj z formularz Mój Nocleg. Na szybkie pytania odpowiemy telefonicznie lub poprzez e-mail.