mazury noclegi, jazdy konne na mazurach, hotel mazury, tanie pokoje
Potrzebujesz pomocy?
Wyślij e-mail lub otwórz kontakt
Poznaj Saskowe Pierwsze Kroki
Zadzwoń +48 532 678 858

Rajd Gwiaździsty
2 noclegi

Największą wartością jazy konnej jest kontakt z końskim partnerem. Z koniem można się zaprzyjaźnić, stworzyć z nim więź powodującą, że będziecie rozumieli się bez słów, to stan, do którego dążą chyba wszyscy jeźdźcy. Do zbudowania takiej relacji potrzebne są godziny wspólnych jazd i odpoczynku, długi czas spędzony na obopólnej przyjemności.

Chcesz zaznać takiej końsko-ludzkiej przyjemności? Zobaczyć, jak to jest, kiedy Twój wierzchowiec zaczyna rozumieć, że jesteś "jego człowiekiem"?

Zapraszamy do Sasku Małego na Rajd Gwiaździsty. Na początku tej przygody przydzielimy Ci wierzchowca – razem będziecie przez 8 godzin dziennie przemierzać lasy, wioski, galopować po łąkach. Kiedy zatrzymacie się na popas będziecie razem jeść – koń trawę, a Ty zabrane ze sobą kanapki.

Zobaczysz, jak to jest nie tylko jeździć konno, ale mieć w tym pięknym zwierzęciu towarzysza, z którym spędza się całe dnie. To doznanie, dla którego warto wybrać się na rajd, nawet jeśli po kilku godzinach w siodle będą bolały wszystkie mięśnie.

Nasze trasy

Okolica naszego pensjonatu pozwala na wytyczenie tras o niemal każdej długości (zazwyczaj w siodle spędzamy 6 – 8 godzin dziennie) i o bardzo zróżnicowanym poziomie trudności. Nie musisz być bardzo doświadczonym jeźdźcem, żeby wziąć udział w takiej wyprawie – jesteśmy w stanie dopasować poziom trudności rajdu do poziomu jej uczestników.

Poznaj z nami smak końskiej przygody. Zapraszamy do Sasku na Rajd Gwiaździsty.

Wszystkie trasy są przepiękne krajobrazowo i dostarczają doznań płynących z relacji koń – człowiek, na niektórych znajdują się również ciekawe historycznie miejsca.

od900

W ofercie znajdziesz

  • 2 noclegi
  • całodzienne wyżywienie
  • 6-8 godzin jazdy konnej

Wyżywienie i noclegi

Standardowe wyżywienie podczas rajdu to śniadanie, obiadokolacja i suchy prowiant na drogę, ale możesz również wybrać wersję z obiadem w plenerze, czy kawą i ciastkiem na podniesienie morale na dalszą drogę...

Na rajdzie gwiaździstym na noc wracamy do naszej stajni, żeby o poranku następnego dnia wyruszyć na kolejną przygodę. Konie nocują u siebie, ludzie w naszych przytulnych i wygodnych pokojach gościnnych.

Jak rezerwować?

Rezerwacji możesz dokonać drogą on-line. Jeżeli jednak chcesz otrzymać indywidualną ofertę skorzystaj z formularz Mój Nocleg. Na szybkie pytania odpowiemy telefonicznie lub poprzez e-mail.