Noclegi. Odpocznij. Zrelaksuj się!

Noclegi w dwóch budynkach w centrum malowniczej, XVII-wiecznej mazurskiej wsi Sasek Mały. Przygotowaliśmy dla Państwa 50 miejsc noclegowych. Oferujemy pokoje oraz apartamenty rodzinne. Wszystkie są wyposażone w łazienki z prysznicami. Przyjmujemy gości ze swoimi zwierzętami domowymi, po uprzednim uzgodnieniu.

Dowiedz się więcej!

Posiłki podajemy w przytulnej jadalni, a do dyspozycji Gości są też dwie sale kominkowe, dwa tarasy, plac zabaw dla dzieci oraz własne siedem hektarów nad jeziorem. Wszystko to sprzyja doskonałemu i urozmaiconemu wypoczynkowi.

Gościom proponujemy całodzienne wyżywienie. Śniadania i kolacje są w formie szwedzkiego stołu. Naszym zwyczajem jest poobiednia kawa i herbata przy domowym cieście.

Nasza kuchnia słynie z wybornego jedzenia. Podawane dania oparte są przede wszystkim na produktach z własnego ekologicznego gospodarstwa. Goście mogą u nas spróbować własnego wyrobu szynek, kiełbas, pasztetów, konfitur, mleka, twarogu, miodu.

Nie brak na stole sezonowych darów natury, w które obfitują otaczające Sasek lasy. Serwujemy jagody, maliny, jeżyny, a jesienią zebrane rankiem grzyby w różnej postaci. Bliska jest nam idea slow food.

Nasze pokoje. Zobacz zdjęcia.

Cennik

Rezerwuj wcześniej! W trakcie sezonu nasze pokoje są często rezerwowane z dużym wyprzedzeniem. Polecamy kontakt telefoniczny aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych miejsc noclegowych.

Masz pytania?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez Gospodarstwo Agroturystyczne Sasek Mały Ewa Piórkowska z siedzibą w Szczytnie 12-100, ul. Sasek Mały 14 o numerze NIP 7451693279 oraz REGON 280404660 w celu kontaktu w związku z przesłanym za pośrednictwem formularza kontaktowego zgłoszeniem.

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Gospodarstwo Agroturystyczne Sasek Mały Ewa Piórkowska z siedzibą w Szczytnie 12-100, ul. Sasek Mały 14 o numerze NIP 7451693279 oraz REGON 280404660.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności (RODO). Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.